"Жодних секретів": Зеленський розповів про переговори з британською розвідкою

Очільник держави назвав інформацію ЗМІ про зустріч некоректною

"Жодних секретів": Зеленський розповів про переговори з британською розвідкою

Президент України Володимир Зеленський після ексклюзивного інтерв'ю "Україна 24" та польському телеканалу TVP1 прокоментував чутки щодо своєї зустрічі з керівництвом британської розвідки МI6 під часу візиту до Лондона.

Коментуючи публікацію видання "Дзеркало тижня. Україна", яке першим поширило інформацію про зустріч, Зеленський заявив:

"Секретів ніяких немає. У нас була зустріч в офісі МI6. На жаль, не всю інформацію я вам можу говорити, це державні справи. Але, на жаль, багато ЗМІ, мені здається, були важливими в Україні, які згодом чомусь перетворились чи перетворюються на "жовту" пресу. Будемо вірити, що це тимчасово".

Президент зокрема назвав "некоректною" інформацію щодо учасників розмови, "тому що там інший склад був на цій зустрічі".

"І питання, які ставило "Дзеркало тижня. Україна", потім передрукували багато ЗМІ - ці питання не розглядалися", - підкреслив він.

Глава держави зазначив, що більшість питань стосувалося допомоги Україні в захисті суверенітету і територіальної цілісності, і додав, що деталі він зараз не може поширювати.

"Було важливе питання, про яке я в принципі можу сказати, воно вже пов’язане з цими фейковими новинами. Якраз вони сказали, що у нас велика проблема з тим, що засоби масової інформації фінансуються не тільки українцями. Що в Україні, на жаль, телеканали, багато з тих телеканалів, які ми знаємо, фінансуються різними групами. І тому головне питання, про яке ми говорили, саме про те, що повинні бути незалежні ЗМІ, які сьогодні, коли у нас війна, захищають наш суверенітет і територіальну цілісність", - заявив Зеленський.

 

Читайте також: Нехай вирішують історики - Зеленський про важливий крок у відносинах із Польщею

Очільник держави розкрив нові деталі розмови:

"Сказали, що вони (MI6 – ред.) з цього приводу нам допомагатимуть, що вони чекають від нас пропозицій незалежних ЗМІ, які готові разом з Україною фінансувати для того, щоб в Україні була інформація, яка відповідає головному питанню – захисту свободи і прав людей, захисту інформації, яка захищає нашу країну, насамперед. Тому я підтримую це питання, підтримую, щоб у нас з’явилися такі ЗМІ, які не фінансуються тими чи іншими групами. Тому що вони (MI6 – ред.) говорять, що це дестабілізація всередині країни, запит на це є не тільки в Україні – це відбувається в усьому світі. Ось в принципі головне питання".

Читайте також: "Вдалий візит": економіст пояснив, що Зеленський привіз з Великої Британії

Нагадаємо, за даними українських ЗМІ, президент Володимир Зеленський в ході візиту до Великої Британії провів закриту зустріч з новим головою британської розвідки MІ6 Річардом Муром, де також був присутній голова СБУ Іван Баканов.

Обговорювалися нібито три теми: атаки української влади на антикорупційні органи; ситуація на сході України і політика Росії; вплив на Зеленського його неформального оточення.

Джерело Україна 24 Теги