У "Слузі народу" пояснили, що заважає боротьбі з корупцією

Депутати виконали всі запити антикорупційних органів, але вони недостатньо добре працюють, вважає нардеп

У "Слузі народу" пояснили, що заважає боротьбі з корупцією

Верховна Рада зробила все для того, щоб антикорупційні органи могли нормально працювати, але вони не роблять свою роботу ефективно.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказала депутатка від "Слуги народу", заступниця голови парламентського комітету з антикорупційної політики Галина Янченко, коментуючи заяву міністра фінансів Сергія Марченка про те, що у Міжнародного валютного фонду "є питання до роботи антикорупційних органів в Україні" .

"Ми були досить добре підготовлені до розуміння, які потрібні законодавчі зміни в антикорупційній політиці... Більшість законодавчих антикорупційних змін були ухвалені ще восени 2019 року, тобто впродовж перших трьох місяців роботи Верховної Ради. Ми створили правильну законодавчу рамку для того, щоб дозволити антикорупційним органам працювати, виконали всі запити з боку антикорупційних органів - відновлення покарання за незаконне збагачення, надання прослушки, в тому числі і стосовно депутатів, для НАБУ, зняття депутатської недоторканності, розблокування роботи Вищої антикорупційного суду тощо", - сказала депутат.

Читайте також: Довічне за корупцію: в "Слузі народу" пояснили, чи реальна ідея Зеленського  

За словами Янченко, тепер справа за антикорупційними органами, які не виконують свою роботу належним чином.

"Зараз можна сказати: м'яч на боці антикорупційних органів. Зараз у нас є антикорупційні органи, які не виконують роботу настільки ефективно, наскільки могли б", - сказала Янченко.

Читайте також: Корупційний скандал зі "слугою народу": озвучено прогноз, що чекає на Юрченка 

Раніше Сергій Марченко заявив, що МВФ досі не надав черговий транш і не надіслав місію в Україну, оскільки у нього є питання до роботи антикорупційних органів. За його словами, "є питання до роботи антикорупційних органів, про обмеження заробітних плат наглядових рад".

Джерело Україна 24 Теги