Росія висунула нову пропозицію — Кравчук про переговори по Донбасу

Леонід Кравчук розповів подробиці про переговори в рамках ТКГ

Росія висунула нову пропозицію — Кравчук про переговори по Донбасу

Російська сторона на переговорах по Донбасу висунула нову пропозицію. Про це розповів перший президент України, глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ефірі каналу "Україна 24".

"У середу ми проводили відеоконференцію. Виникло вже зовсім інше питання у наших опонентів, у Росії зокрема – що потрібно знайти нові підходи і, як вони сказали, прийняти та розглянути рішення про нову систему або, як вони сказали, нові кроки, нову крокову карту, як змінювати ситуацію протягом багатьох років наперед", — сказав він.

Читайте також: Йдуть пошуки варіантів — Кравчук про нові Мінські домовленості

Кравчук повідомив про реакцію української делегації та про подальший план дій.

"Ми запропонували... Україна не готова це розглядати завтра. Ми підготуємо своє бачення, свій план дій, взяли для цього тиждень часу. Підготуємо план дій, в якому вибудуємо наступні наші дії, кроки, рішення, потрібні для того, щоб досягти миру на Донбасі. Наш модератор від ОБСЄ, пані Грау, погодилася. На наступному засіданні, яке відбудеться, можливо, 11 листопада, ми вже розглянемо цей покроковий план дій, як будемо діяти у всіх сферах життя на Донбасі. Можливо, це головне для нас", — сказав він.

Раніше Кравчук заявив, що повна тиша на Донбасі не дотримується і треба шукати нові ефективні способи розв'язання ситуації.

 
Джерело Україна 24 Теги