"Це вже агресивно": Кравчук про нові втрати України на Донбасі

Голова української делегації в ТКГ також розповів, скільки разів був порушений режим тиші за час перемир'я

"Це вже агресивно": Кравчук про нові втрати України на Донбасі

Росія і ОРДЛО шукають будь-який спосіб зірвати процес просування до миру на Донбасі.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив перший президент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук, коментуючи нові обстріли на Донбасі, внаслідок яких загинули два бійці ЗСУ.

"За місяці після проголошення режиму тиші порушень було, як засвідчила місія ОБСЄ, близько 2 тисяч. Це були дрібненькі, але вони були. А тут уже вбито двоє і поранено двоє. Зрозуміло, що це вже агресивно. Я зараз на відеоконференції, які ми проводим, бачу, що та сторона – Росія і ОРДЛО, я пов’язую, це одне і те саме – шукають, без перебільшення, причини, аби за щось зачепитись і на цьому зупинити процес поліпшення або просування вперед щодо миру, все робиться для цього", - заявив Кравчук.

Читайте також: "Перемир'я триває": в ТКГ відреагували на втрати України на Донбасі

Популярні відео

Він нагадав, що раніше невдоволення Росії викликала постанова Верховної Ради про місцеві вибори, яка містила пункт щодо виборів у ОРДЛО.

"Вони місяць вимагали від нашої делегації, щоб Рада скасувала цю постанову", - сказав голова української делегації у ТКГ.

Кравчук зазначив, що Росія і ОРДЛО "запропонували так звану дорожню карту руху до миру", але будь-які кроки України до реальних поліпшень ситуації на Донбасі нівелюються.

Читайте також: "Шість років ходимо по колу": експерт пояснив, як змусити Путіна піти з Донбасу

Нагадаємо, раніше народний депутат від фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24", чого домагаються бойовики ОРДЛО зривом перемир'я.

Джерело Україна 24 Теги