Вибори на Донбасі: Арестович прокоментував гучну новину від Кравчука

На ТКГ ми виробляємо наше бачення і рекомендації, далі слово за парламентом, заявив радник

Вибори на Донбасі: Арестович прокоментував гучну новину від Кравчука

Радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував заяву Леоніда Кравчука про можливість проведення місцевих виборів в ОРДЛО 31 березня 2021 року.

«Цей план має втілитися з пропозиції. Тому що там є кроки, для реалізації яких потрібна згода Верховної Ради України й президента. Не просто згода, а відповідна дія, наприклад, ухвалення відповідних законів. Друге, цей план - це історія, яка тягнеться з 2014 року. Це спроба подальшої реалізації тих домовленостей, які були досягнуті в «нормандському форматі». Зараз це передали ОБСЄ і російській стороні. 10 листопада наступне засідання ТКГ. За цей час вони мають вивчити документ і сформувати власну позицію», - заявив Арестович.

Читайте також: "Це вже агресивно": Кравчук про нові втрати України на Донбасі

Популярні відео

«Ми розглядаємо ініціативу російської делегації. На ТКГ ми виробляємо наше бачення і рекомендації. Далі слово за парламентом, у якого є право законодавчої ініціативи до імплементації «нормандських угод», частиною яких є «Мінськ». Тобто це все ще план «А», - додав радник.  

Читайте також: "Шість років ходимо по колу": експерт пояснив, як змусити Путіна піти з Донбасу

Як повідомлялося, раніше голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що Україна підготувала «План спільних кроків» для Тристоронньої контактної групи, який містить пропозицію про повне припинення конфлікту та демілітаризацію ОРДЛО, щоб створити умови для проведення там місцевих виборів 31 березня 2021 року.

Нагадаємо, раніше народний депутат від фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24", чого домагаються бойовики ОРДЛО зривом перемир'я.

Джерело Україна 24 Теги