В КСУ є і погані, і хороші люди — "слуга народу" про кризу

Давид Арахамія розповів про низку законопроєктів, спрямованих на вирішення ситуації з Конституційним судом

В КСУ є і погані, і хороші люди — "слуга народу" про кризу

До Верховної Ради надійшло кілька законопроєктів, пов'язаних з кризою Конституційного суду України. Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" глава фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія.

"Є цілий ряд законопроєктів (про КСУ - ред.), і я не виключаю сценарій, коли кілька будуть об'єднані в так званий дезаконопроєкт. У нас зараз комітетський тиждень, і наступний теж. Думаю, ми побачимо, які законопроєкти прийняті за основу, які матимуть шанс бути проголосованими в залі. Станом на зараз складно визначитися, потрібно пройти комітети, в тому числі щодо президентського законопроєкту. Ще не вичерпані терміни подачі альтернативних законопроєктів", — сказав він.

Читайте також: "Налажали всі": політолог назвав важливий нюанс у скандалі з КСУ

Депутат розповів, як влада планує вчинити з суддями КСУ.

"Розпуск — це політико-правове рішення. Але ми звернулися з політичною заявою до суддів піти добровільно у відставку. Наскільки мені відомо, частина суддів уже реагує, не ходить і блокує засідання КСУ. Ми бачимо, що там картинка неоднозначна, є і погані, й хороші люди, потрібно працювати з цими людьми. Громадянське суспільство висловило свою позицію. Сподіваюся, що судді, які мають свою позицію, бачитимуть, що якщо немає схвалення їхніх дій у суспільстві, то вони відреагують на нашу заяву", — сказав він.

Нагадаємо, судді Конституційного суду Сергій Головатий, Сергій Первомайський, Віктор Колесник і Василь Лемак відмовилися брати участь в роботі КСУ і таким чином паралізували його.

Раніше Конституційний суд України опинився в центрі скандалу, скасувавши деякі норми антикорупційного законодавства.

Джерело Україна 24 Теги