Нові поправки до держбюджету: стало відомо про компроміс у Раді

Влада вживає заходів для створення ситуативної більшості в парламенті

Нові поправки до держбюджету: стало відомо про компроміс у Раді

Кабінет міністрів України в законопроекті про поправки до держбюджету намагатиметьсяврахувати побажання різних фракцій Верховної Ради, щоб гарантувати позитивне голосування.

На які компроміси може піти українська влада для створення ситуативної більшості в Раді, розповів в ефірі "Україна 24" політолог Олексій Якубін.

"Не розумію логіку, чому збільшили фінансування антикорупційних органів. Також ми бачимо, що не змінюється фінансування МВС. Якби антикорупційні органи показували суперефективність - я б зрозумів, чому збільшується фінансування", - заявив Якубін.

"А в даному випадку - це спроба залучити додаткові голоси і, швидше за все, можливі голоси від інших фракцій, наприклад, "Голос". Частина витрат пов'язана з культурою - можливо, це спроба залучити голоси партії Порошенка. Таким чином, це спроба створити ситуативну більшість при голосуванні за бюджет", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше народний депутат від "Європейської Солідарності" Олег Синютка заявив, що його політсила зробить все можливе для прийняття закону про поправки в держбюджет.

Голосування за поправки може відбутися на позачерговому засіданні парламенту вже наступного понеділка. 

Теги