"Слуги народу" стали слугами олігархів – Ляшко про правки до банківського закону

Замість того щоб вертати вкрадені десятки мільярдів доларів, влада покриває злодіїв

"Слуги народу" стали слугами олігархів – Ляшко про правки до банківського закону

Через велику кількість поправок до законопроекту про банки депутати партії влади допомагають не повертати державі вкрадені кошти. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

«16000 поправок до банківського закону — це про те, як не вертати вкрадені із ПриватБанку 6 млрд доларів. Ті поправки, які внесли слуги народу з фракції “Слуга народу” - фракції, яка йшла на вибори і розказувала про боротьбу з олігархами... Ми сьогодні бачимо, що це не слуги народу, а слуги олігархів, які допомагають не повернути українцям вкрадені гроші. Питання, як слуги олігархів опинилися у фракції “Слуга народу”, чому вони туди потрапили? Питання заслуговує на увагу правоохоронних органів. Сьогодні вся країна бачить, що замість того щоб вертати вкрадені десятки мільярдів доларів, влада покриває злодіїв і робить все, щоб вони не вернули вкрадені гроші, зате навішує нові борги, які ми будемо знову повертати з процентами”, - зазначив Ляшко.

Нагадаємо, прийняття закону про банківську діяльність вимагає МВФ як умову для надання кредиту. Законопроєкт прийняли у першому читанні, але потім депутати подали до нього понад 1600 правок.

Теги