Депутатка розповіла, коли буде прийнятий скандальний закон про банки

Представниця фракції "Слуга народу" дала прогноз про прийняття "антиколомойського" закону та зміни регламенту

Депутатка розповіла, коли буде прийнятий скандальний закон про банки

В кінці квітня Верховна Рада прийме закон про банки без поправкового спаму. Такий прогноз дала народна депутатка з фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі каналу "Україна 24".

"Точно завтра не будемо розглядати банківський законопроєкт. Я думаю, що це відбудеться ближче до кінця квітня, фінансовий комітет засідатиме майже кожен день, щоб потім розглянути в залі без цього поправкового спаму", — сказала вона.

Кравчук додала, що для цього необхідно змінити регламент, але вона вважає, що це також успішно буде зроблено:

"Дійсно треба змінити регламент, є законопроєкт №1043, проголосований в першому читанні ще восени, до нього вже подані правки, час поправок до нього вже давно закінчився. Поправковий спам не вдасться застосувати в разі змін в регламент. Ми зараз закінчуємо опитування думок депутатів від фракції, щоб зрозуміти — якщо фракція "за", то завтра зберемося і приймемо цю спеціальну процедуру, вона призначена виключно для великої кількості правок".

Нагадаємо, прийняття закону про банківську діяльність вимагає МВФ як умову для надання кредиту. Законопроєкт прийняли в першому читанні під час позачергового засідання Верховної Ради 30 березня, але потім депутати подали до нього понад 16000 поправок.

Теги