Україна скотиться у 90-ті — нардеп про тривожну ситуацію

Народний депутат Вікторія Гриб назвала три необхідні кроки для відновлення енергетики в країні

Україна скотиться у 90-ті — нардеп про тривожну ситуацію

Про загрозливу ситуацію у сфері енергетики України розповіла народний депутат, член парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24".

"З початку роботи парламенту ми побачили, що прийшли люди, які знищують енергетику. Нічого нормального зараз в цій сфері не відбувається. Програма-мінімум - призначити міністра енергетики, оскільки в міністерстві без міністра ніхто не хоче приймати рішення. По-друге - навести порядок в парламентському комітеті з енергетики, де постійно хтось з чимось бореться замість того, щоб скласти енергетичний баланс, який вкрай необхідний Україні. Якщо його не буде - ми не зможемо зрозуміти, як рухатися далі, ми повернемося до 90-х років, коли будуть відключення і незрозуміло стане, як ми будемо працювати далі", - сказала вона.

Депутат вважає, що діяти потрібно швидко, інакше можна зіткнутися з важкими наслідками, проте її звернення поки що ігноруються:

"Я постійно підіймаю ці питання і звернулася до прем'єра, президента голові Верховної Ради з трьома питаннями — призначення міністра енергетики, аудит комітету Ради з енергетики та складання балансу електроенергії. До сих пір не отримала відповіді".

Теги