Разумков розповів, коли Рада зможе розглянути антиколомойський закон

Спікер розповів про спроби затягнути розгляд документа

Разумков розповів, коли Рада зможе розглянути антиколомойський закон

Верховна Рада України розглядатиме законопроект про банки, відомий як "антиколомойський закон", не раніше, ніж через тиждень.

Про це в ефірі "Украна 24" заявив спікер парламенту Дмитро Разумков.

На запитання, чи можуть закон про банки розглянути вже цього тижня, Разумков відповів:

"Ні, це не так, тому що ми чуємо різні чутки, однак є процедура. Вона може подобатись чи не подобатись, однак є закон про регламент, і ми повинні виконати деякі покрокові дії, щоб нормально розглядати той чи інший законопроект у стінах Верховної Ради України".

"Станом на сьогодні у Верховній Раді є антирекорд – 16 тисяч правок, такого раніше не було. Це робиться не для того, щоб закон став якісніше або покращився. Це робиться, щоб затягнути цей процес. Я не заздрю комітету з питань податкової і митної політики, на який сьогодні це випало. Вони зводять зараз таблицю. Я думаю, на це піде близько тижня точно", – пояснив спікер.

Нагадаємо, прийняття закону про банківську діяльність вимагає МВФ як умову для надання кредиту. Законопроєкт прийняли в першому читанні під час позачергового засідання Верховної Ради 30 березня, але потім депутати подали до нього понад 16 тисяч поправок.

Теги