В'ятрович розкрив подробиці виклику на допит

Справа пов'язана з проведенням міжнародного форуму до річниці Голодомору

В'ятрович розкрив подробиці виклику на допит

Народний депутат Украни від фракції "Європейська Солідарність" Володимир В'ятрович розповів подробиці свого виклику на допит до Державного бюро розслідувань.

"Сьогодні я отримав повістку від ДБР за підписом слідчого Амеліна з викликом мене на 28 квітня для розгляду справи, пов'язаної з проведенням міжнародного форуму до 85-их роковин Голодомору, який я як керівник Інституту нацпам'яті проводив в 2018 році", - розповів політик.

"Я так розумію, що це реакція на звернення мого колеги, депутата Максима Бужанського, яке було ще кілька місяців тому, здається в грудні, як тільки я склав присягу депутата. Я з гумором поставився до цього доноса пана Бужанського, не вважаючи, що такий серйозний орган як ДБР, буде реагувати на нього, але ми бачимо, що ДБР, яке зараз фактично перетворилось на орган політичних репресій проти політичної опозиції, готове братися за будь-яку брудну справу", - додав він.

Нагадаємо, що нардеп від "Слуги народу" Максим Бужанський звинувачував свого колегу Володимира В'ятровича у відмиванні 500 тисяч гривень під час форуму до Дня Голодомору.

 

Теги