"Якщо знаєте - кажіть": міністр емоційно висловився щодо обміну полоненими

Віце-прем'єр запевнив, що уряд бореться за кожного полоненого українця

"Якщо знаєте - кажіть": міністр емоційно висловився щодо обміну полоненими

Обмін полоненими між Україною і ОРДЛО, який відбувся 16 квітня, є лише одним з етапів масштабної домовленості у форматі "всіх на всіх".

Про це в ефірі "Україна 24" заявив віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

"Перемовини – складна матерія, про це знають всі перемовники, всім їм треба подякувати… Чергові перемовини наступного тижня, в середу планове засідання Тристоронньої контактної групи. Хочу нагадати, що в грудні в Парижі було домовлено про обмін всіх на всіх, тому сьогодні це тільки один з етапів. Це не перший і не останній. Я розумію засмученість і печаль тих, хто зараз не побачив своїх рідних, але ми боремось за кожного. Високий градус навколо цих перемовин шкодить, бо та сторона це використовує", – заявив віце- прем'єр.

"Це дуже суб’єктивні фактори – кого вони готові віддати сьогодні, кого завтра. Наша головна зброя – це віра і довіра. Українська команда працює. Якщо ви знаєте, як зробити краще – виходьте, кажіть, ми готові такий рецепт почути", – додав він.

Нагадаємо, що  під час обміну полоненими 4 людини зі списку, наданого представниками ОРДЛО, відмовились їхати на окуповані території України.

Всього в рамках обміну в Україну повернулися 20 осіб, на непідконтрольні території Донбасу відправилися 14.

Теги