Про хабарі повідомлятимуть через новий портал — подробиці від НАЗК

Сергій Деркач пояснив, як працюватиме портал для повідомлень про корупцію

Про хабарі повідомлятимуть через новий портал — подробиці від НАЗК

Громадяни зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал. Подробиці розповів в ефірі каналу "Україна 24" керівник департаменту перешкоджання та виявлення корупції НАЗК Сергій Деркач.

"Завдяки порталу буде забезпечена анонімність особи. Всі повідомлення і вся інформація, яка надаватиметься в повідомленні, буде недоступна третім особам, відразу ж надійде конкретному органу й підрозділу, які повинні розглядати це звернення. За таких умов вся інформація про скоєне правопорушення, особистість людини, яка повідомила, не блукатиме, скажімо так, а буде надана відповідному органу, який розглядатиме. Ми зменшимо ризик відкриття інформації викривача й витоку інформації про конкретне правопорушення", — сказав він.

Читайте також: Колесніков назвав два ефективні способи побороти корупцію в Україні

Популярні відео

Деркач пояснив, які функції будуть доступні на порталі.

"Викривач відразу може подивитися на порталі рух своєї заяви: чи дійсно вона була прийнята, що насамперед правоохоронний орган зробив для того, щоб почати перевірку або відмовити, чому саме було відмовлено, наприклад, було надано мало даних - у такому випадку заявник зможе доповнити звернення додатковими фактами", — сказав він.

Раніше відомий журналіст Дмитро Гордон розповів, що дасть Україні перемога над корупцією.

Джерело Україна 24 Теги