В Авакова хочуть полегшити реєстрацію нових авто — подробиці

Володимир Мартиненко розповів, над яким законопроєктом працюють у МВС

В Авакова хочуть полегшити реєстрацію нових авто — подробиці

Реєстрацію нових автомобілів в Україні хочуть спростити. Подробиці розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко в ефірі каналу "Україна 24".

"Така ініціатива ще не приведена до логічного завершення, ми над нею працюємо - щоб транспортні засоби нові, які купуються нашими співгромадянами в автосалонах, можна було б забрати з салону вже зареєстрованими. Тобто ми прибираємо цю процедуру, коли потрібно вішати транзитні номери, після цього їхати до сервісного центру, записуватися протягом певного терміну для того, щоб отримати постійну реєстрацію", — сказав він.

Читайте також: Конфіскація "євроблях": автоюрист зробив важливе уточнення для водіїв

За словами Мартиненка, зміни торкнуться отримання номерів на машину.

"Серед цих змін у тому числі йдеться про те, що МВС у процесі відмовляється від замовлення виготовлення номерних знаків. Покупець може вибрати знаки прямо на сайті сервісного центру МВС, реєструвати їх на себе, при реєстрації їх привласнювати", — сказав він.

Читайте також: В Авакова прокоментували скандальне звільнення в Кабміні

Раніше Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що уряд підтримав законопроєкт МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів.

Джерело Україна 24 Теги