"Він дав слово": "слуга народу" розповіла про долю Степанова в разі провалу вакцинації

Ірина Верещук розповіла, кого фракція бачить у кріслі міністра охорони здоров'я, якщо Степанов піде

"Він дав слово": "слуга народу" розповіла про долю Степанова в разі провалу вакцинації

Депутат з фракції "Слуга народу" Ірина Верещук вважає, що міністр охорони здоров'я Максим Степанов несе особисту відповідальність за початок вакцинації, і в разі його провалу фракція ініціюватиме відставку міністра.

Про це вона сказала в ефірі каналу "Україна 24".

"Пан Степанов персонально несе відповідальність за початок вакцинації в тому числі, не дивлячись на те, що є відповідальність пана Ляшка (головного санітарного лікаря - ред.) і всіх інших осіб", - сказала Верещук.

Читайте також: "Хтось намагається зробити хайп": Степанов про скандал із закупівлею вакцин

Також вона відповіла на запитання, чи буде фракція, в разі провалу початку вакцинації, розглядати питання про відставку Степанова.

"Ми будемо розглядати таке питання. Я вважаю, що це не покарання. У будь-якому разі міністр Степанов далі не зможе, перебуваючи на посаді, бути ефективним і таким, якому довіряє суспільство. Йдеться про слово - він дав слово не тільки нам як фракції, але і всьому суспільству до кінця місяця розпочати вакцинацію", - сказала Верещук.

Читайте також: "Пора на відпочинок": Гордон різко пройшовся по одному з міністрів

За словами нардепки, потенційна кандидатура на місце міністра пройде ретельну перевірку.

"Якщо буде ініційована та проголосована відставка міністра Степанова, обов'язково людина, яка буде номінуватися на посаду, буде перед тим нами екзаменуватися, протестована і рекомендована до голосування", - сказала вона.

Верещук зазначила, що в такому разі вона б підтримала нардепа Михайла Радуцького.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" Максим Степанов розповів, що вакцинація від коронавірусу, запланована на 15 лютого, не почалася вчасно, оскільки затрималася поставка в країну першої партії вакцин Pfizer.

Джерело Україна 24 Теги