"Такі інтерв'ю я люблю" — Гордон про те, чим йому сподобалося спілкування з Аваковим

Дмитро Гордон розповів, чим Аваков відрізняється від інших спікерів

"Такі інтерв'ю я люблю" — Гордон про те, чим йому сподобалося спілкування з Аваковим

Журналіст Дмитро Гордон розповів в ефірі каналу "Україна 24", чим йому сподобалося недавнє інтерв'ю з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

"Все, що було за кадром, і все, що можна розповісти — все розказано в інтерв'ю. Я поставив всі питання, які хотів поставити. Аваков як системник, це його освіта — він інженер-системник, він дуже швидко системно й образно мислить. Він знахідка і мрія будь-якого інтерв'юера. Тому що є люди, які мусолять слова, у яких, як каже мій тренер, розрідження, довго, починаючи від всесвітнього потопу і так далі, і поки ти продерешся крізь товщу слів до сенсу, ти вже проклинаєш все, тому що у тебе ще купа питань, а пацієнт відповідає на перше", — сказав він.

Гордон пояснив, чим відрізняється Аваков у спілкуванні.

"У мене це друге велике інтерв'ю з Аваковим. І в першому ми обговорили всі питання його життя, тому в цьому інтерв'ю ми говорили про сьогодення, відійшовши від усіх питань біографії. Є люди, які, сидячи перед тобою, швидко чітко насичено яскраво відповідають на запитання, відкидаючи все зайве і виокремлюючи головне. Аваков з таких людей, це дуже цікаво. Ось такі інтерв'ю я люблю. Коли пульсує думка у твого співрозмовника, і коли він яскраво чітко динамічно відповідає на питання", — сказав він.

Раніше Гордон розповів, яких трьох кандидатів він бачить у ролі прем'єр-міністра України.

Джерело Україна 24 Теги