Переговори щодо Донбасу в глухому куті - Гармаш про Тристоронню групу

Росія наполягає, що ми повинні вести діалог з ОРДЛО, заявив Гармаш

Переговори щодо Донбасу в глухому куті - Гармаш про Тристоронню групу

Представник української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про цілі російської делегації в переговорах ТКГ щодо ситуації на Донбасі.

«Робота в ТКГ на сьогодні як ніколи в глухому куті в тому плані, що Україна наполягає на тому, що вона повинна вести діалог з Росією, а Росія наполягає на тому, що ми повинні вести діалог з так званою «другою стороною» - Донецьком і Луганськом», - зазначив представник ТКГ.

Читайте також: Росія сама злякалася — Арестович про гучну заяву щодо Донбасу

Він не виключив військову ескалацію на Донбасі.

«Заява Гризлова, де він звинувачує Україну в провокуванні ескалації заздалегідь... Тобто ескалація буде з того боку, але винні ми в ній заздалегідь. Це говорить про те, що буде короткострокове, сподіваюся, що короткострокове, загострення на фронті, щоб залякати українське керівництво і наших західних партнерів, які не хочуть військової ескалації, й змусити сісти за стіл переговорів безпосередньо з Донецьком і Луганськом. Мені здається, саме на це все направлено», - заявив Гармаш.

Читайте також: У групі щодо Донбасу розповіли, коли потрібно реагувати на вихід Росії з перемир'я

Раніше у так званій "ДНР" заявили, що дали дозвіл на "попереджувальний вогонь для придушення вогневих точок противника".

Джерело Україна 24 Теги