В України виникла проблема з Ізраїлем через індійську вакцину: посол розкрив деталі

Між двома країнами 8 березня пройшли переговори

В України виникла проблема з Ізраїлем через індійську вакцину: посол розкрив деталі

Україна й Ізраїль ведуть перемовини щодо взаємного визнання паспортів вакцинації для туристичних подорожей. Проблема в тому, що ізраїльська сторона поки не збирається схвалювати індійську вакцину від коронавірусу Covishield, яка застосовується в Україні.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

"Хасиди, які є основними туристами в Україні, звертаються до українського посольства, питають щодо дій українського уряду в майбутньому, тому що збираються відвідати Умань й інші місця паломництва, чи потрібен так званий паспорт вакцинації. Ми над цим питанням працюємо спільно, і найближчим часом будемо вирішувати. В Ізраїлі безперечно високий рівень вакцинації, на сьогодні вони колють фактично лише дві вакцини – Pfizer i Moderna. Сьогодні якраз були перемовини стосовно взаємного визнання так званих паспортів вакцинації. У нас з цим поки що проблеми, оскільки ті вакцини, які застосовуються українським урядом, Ізраїль поки що не збирається схвалювати", - зазначив Корнійчук.

Читайте також: Є обмеження: лікар розповів, кому не можна колоти індійську вакцину

Нагадаємо, голова МОЗ Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чому низка медпрацівників відмовляються робити щеплення вакциною від коронавірусу CoviShield.

Джерело Україна 24 Теги