В "Слузі народу" сказали, чи варто звільняти Степанова

Нардеп оцінив темпи вакцинації в Україні

В "Слузі народу" сказали, чи варто звільняти Степанова

Звільнення міністра охорони здоров'я Максима Степанова через проблеми з вакцинацією населення від коронавірусу буде безвідповідальним кроком, оскільки він досяг домовленості щодо постачання в Україну 20 млн доз вакцини.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив народний депутат від фракції "Слуга народу" Павло Фролов.

"Зараз його звільняти – це фактично буде безвідповідально, тому що він цю стратегію закладав. Він проводив переговори. Від нього є інформація про те, що понад 20 млн вакцин… що вже є домовленість про поставку. Причому це ще не все, це все продовжується… У нас у п'ятницю була година запитань до уряду, він сказав, що буде можливість усім охочим до кінця року вакцинуватися. Тому давайте почекаємо, дійсно, зараз темпи (вакцинації – ред.) дуже малі, але такі країни, як Японія, як Південна Корея почали, мені здається, вакцинацію пізніше, ніж Україна. І не всі європейські країни ще почали", - заявив "слуга народу".

Читайте також: В України виникла проблема з Ізраїлем через індійську вакцину: посол розкрив деталі

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в разі провалу вакцинації в країні міністр охорони здоров'я Максим Степанов повинен понести відповідальність.

Джерело Україна 24 Теги