В Україні хочуть створити музей російської пропаганди: подробиці від міністра

Олександр Ткаченко пояснив, як Україна має намір боротися з фейками РФ

В Україні хочуть створити музей російської пропаганди: подробиці від міністра

В Україні може з'явитися онлайн-музей російської пропаганди, який демонструватиме, як працює дезінформація і фейки.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко, коментуючи ініціативу влади щодо створення Центру протидії дезінформації.

"З приводу створення Центру протидії дезінформації - це дуже важлива ініціатива. Центр, який ми створюємо і найближчим часом анонсуємо, - це маленька перша цеглинка створення досить великого міжнародного центру, який планується створити в Україні. Ми діємо за принципом балтійських країн, Фінляндії, Чехії, де є такі центри. Це швидше центри просвітницькі, які моніторять, дозволяють викривати й показують, що таке, власне, дезінформація і фейки, щоб громадяни розуміли, в якому середовищі ми знаходимося. Ми хочемо створити онлайн-музей російської пропаганди. Це лише перший крок", - повідомив він.

Читайте також: Експерт пояснив, чим Україна відповість на фейк Росії про "батальйони геїв на Донбасі"

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський на форумі "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм" заявив, що в Україні найближчим часом запрацює центр протидії дезінформації.

Раніше експрем'єр-міністр Арсеній Яценюк в ефірі телеканалу "Україна 24" запропонував чотири кроки, які допоможуть у боротьбі з розповсюдженням російської пропаганди.

Джерело Україна 24 Теги