"Вчіть історію!" — Ляшко і Бужанський посварилися в прямому ефірі через Шухевича

Політик Олег Ляшко і нардеп Максим Бужанський обговорювали українську мову

"Вчіть історію!" — Ляшко і Бужанський посварилися в прямому ефірі через Шухевича

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко і нардеп від "Слуги народу" Максим Бужанський посварилися в прямому ефірі "Україна 24" через діяльність одного з керівників УПА Романа Шухевича.

Олег Ляшко: Дивно чути пропозицію, коли в Україні говорять "давайте накладемо мораторій на українську мову". А якою мовою ми повинні говорити ?!

Політик Сергій Шахов відповів, що він мав на увазі, щоб не чіпали питання мови.

Олег Ляшко: Не використовувати ці питання для розколу суспільства — це правильно. Але українська мова повинна розвиватися, і держава повинна робити все, щоб її захищати. Це ж стосується і Романа Шухевича. Вивчайте історію! Комуністична пропаганда понавішувала ярлики на людей, які боролися за незалежність України, і це все сидить у вашій голові!

Максим Бужанський: О! О! А в Білорусії в 42-му році в каральних акціях на чолі 201-го батальйону шуцманшафту він за що боровся ?! За незалежність України? Проти мирних білорусів і партизан?

Олег Ляшко: Хто?

Максим Бужанський: Шухевич! 201-й батальйон шуцманшафту! Я кажу: в Білорусії в 42-му році, де там інтереси України?

Читайте також: "Забери свою ручку і віддай Медведчуку": Гончаренко різко відповів Шуфричу в прямому ефірі

Олег Ляшко: Що ви вигадуєте?! Ану давай, великий знавець історії, яка найбільша трагедія під час Другої світової війни, знищення мирних громадян?

Максим Бужанський: Катинь, Корюківка. Олег Валерійович, не треба з'їжджати! Не треба про комуністів, хто влаштовував каральні акції, скажи?! Де там незалежність України ?! Каральний батальйон нацистів! Вбивали мирних білорусів у Білорусії.

Сергій Шахов: Якщо навіть у студії немає єдиної думки, про що ми говоримо?

Раніше народний депутат від "Слуги народу" Микита Потураєв в ефірі телеканалу "Україна 24" влаштував перепалку з ексдепутатом, власником каналу "Наш" Євгеном Мураєвим.

Джерело Україна 24 Теги