Є підтримка: в "Слузі народу" дали обіцянку щодо "антиколомойського закону"

На наступному позачерговому засіданні Ради долатимуть блокування змін до регламенту

Є підтримка: в "Слузі народу" дали обіцянку щодо "антиколомойського закону"

Народний депутат із фракції “Слуга народу” Олександр Качура в ефірі телеканалу «Україна 24» запевнив, що Верховна Рада ухвалить закон про банки.

«Ми ухвалимо законопроект про банки однозначно. У нас є підтримка всередині фракції, в інших фракціях. Тому ті, хто намагається заблокувати цей процес, їм нічого не вдасться. Профільний комітет може підготувати все наступного тижня. Позачергове засідання Ради орієнтовно відбудеться в четвер або п'ятницю (23 або 24 квітня — ред.). Остаточної консалідованої дати поки що немає. На засіданні крім іншого ми будемо відхиляти постанову про блокування змін до регламенту і можливо розглянемо законопроект, який передбачає криміналізацію спекулятивної діяльності в аптеках щодо товарів першої необхідності», - зазначив Качура.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні 16 квітня, парламент схвалив у другому читанні 242 голосами законопроєкт №1043 "Про внесення змін до регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів в ході законодавчої ініціативи". Цей закон урізає право парламентаріїв на правки до законопроєкту перед розглядом у другому читанні. Необхідність змін в регламенті була викликана тим, що до закону про банківську діяльність, ухваленому в першому читанні, депутати подали понад 16 тисяч правок.

Теги