"Сподіваємося на адекватну ціну" — нардепка про спосіб поповнити бюджет України

Леся Забуранна розповіла, які надходження очікуються до держбюджету

"Сподіваємося на адекватну ціну" — нардепка про спосіб поповнити бюджет України

У Верховній Раді  можуть розблокувати процес великої приватизації. Про очікування надходжень до бюджету розповіла нардепка від фракції "Слуга народу" Леся Забуранна в ефірі каналу "Україна 24".

"Складно спрогнозувати, коли ми прийдемо до розгляду законопроєкту про розблокування великої приватизації. Хто буде визначати та звідки розрахунки? Розрахунки будуть надані Міністерством фінансів у співпраці з Фондом держмайна. Вони прогнозують, що ми отримаємо саме таку суму (12 млрд грн — ред.). Хочу нагадати, що вартість об’єктів великої приватизації – понад 250 млн грн за один", — сказала вона. 

Читайте також: Є дві проблеми – нардеп про важливий законопроєкт Зеленського

За словами депутатки, на процес може вплинути коронакриза.

"Особисто я хотіла б, щоб дана приватизація відбувалася якісно. На жаль, світ не скоро відійде від економічної кризи, спричиненої коронавірусом. Це впливає і на інвестиційну привабливість, і на конкурентність на ринку. Хотілося б вірити, що ми в результаті приватизації отримаємо адекватну ціну. Бо ми не маємо продавати державне майно за невеликі кошти. Головне для мене – не кількість, а якість даних реалізованих проєктів", — сказала вона.

Нагадаємо, в березні 2020 року велика приватизація була припинена через ситуацію з COVID-19 і економічну кризу.

Раніше нардеп Валентин Наливайченко розповів, що запропонувала "Батьківщина" "Слузі народу"

Джерело Україна 24 Теги