"Смішно і несерйозно": Арестович відповів на жорсткі звинувачення Гордона

"Нехай ставиться так, як хоче, на здоров'я", - сказав про Гордона Арестович

"Смішно і несерйозно": Арестович відповів на жорсткі звинувачення Гордона

Радник голови української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі телеканалу «Україна 24» відповів журналісту Дмитру Гордону на його жорсткі звинувачення.

Гордон: «Я можу повторити тільки те, що я сказав. Я вважаю, що ви є аферистом, який незрозуміло яким шляхом потрапив до ТКГ. Впродовж довгих років ви постійно змінювали свою точку зору. На мій погляд, у вас її взагалі немає. Я вважаю, що це ганьба для України, коли такі люди, як ви, опиняються на межі прийняття найважливіших доленосних для України рішень. Мені соромно за мою країну, коли я бачу вас в ТКГ. Ось те, що я хотів сказати - кажу вам прямо в очі».

Читайте також: "Я засуджую" — "слуга народу" про скандал з Арестовичем

Арестович: «Та у мене немає коментарів. Я ж не можу змусити шановного Дмитра Ілліча ставитися до мене інакше. Це його вільний вибір. Нехай ставиться так, як хоче, на здоров'я. У мене немає коментарів, я не бачу ніякого сенсу - переходити на особистості. Якби питання було у «справі «Вагнера», мені було б що відповісти. Якщо питання особистих наїздів - це смішно і несерйозно».

 

Читайте також: "Це була гідна відповідь": Арестович прокоментував скандальну репліку матом у соцмережі

16 березня під постом Олексія Арестовича в соцмережі один із коментаторів зажадав, щоб той переписав свій пост українською мовою, на що Арестович відповів нецензурною лайкою. Сам Арестович заявив, що коментатор — це бот, а він сам не являється офіційною особою і може спілкуватися на власній сторінці як хоче.

Джерело Україна 24 Теги