Нові пропозиції Росії щодо Донбасу: Арестович жорстко відреагував

За словами Арестовича, РФ проводить ту саму політику, що і 2014 року

Нові пропозиції Росії щодо Донбасу: Арестович жорстко відреагував

Нові пропозиції заступника голови адміністрації президента Росії Дмитра Козака щодо мирного врегулювання на Донбасі спрямовані на те, щоб посадити Україну за стіл переговорів з бойовиками "ДНР" і "ЛНР".

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні. Вечір" на телеканалі "Україна 24" радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович.

"Нічого сенсаційного немає (в пропозиції Козака - ред.). Вони проводять ту саму політику, яку проводять з 2014 року. Все це жонглювання словами, формулюваннями, наполягання на власній правоті, звинувачення України, що вона чогось не виконує. Єдиною метою всього цього є те, щоб ми вступили в прямі переговори з квазідержавними утвореннями цими, які через непорозуміння називаються "ЛНР" і "ДНР". Ми на це не підемо, ми їм це послідовно повідомляємо", - підкреслив він.

Читайте також: Росія пішла на провокацію — член ТКГ розповів деталі про переговори щодо Донбасу

За словами Арестовича, вихід із ситуації полягає в тому, "щоб усі сторони, і насамперед Російська Федерація, виконували ті міжнародні домовленості, які вони самі уклали".

"І ніяке жонглювання словами не допоможе їм уникнути відповідальності за те, що вони не виконують того, що самі підписали", - додав радник української делегації в ТКГ.

Читайте також: "Росія не піде з Донбасу добровільно": військовий експерт назвав причину

Нагадаємо, заступник голови адміністрації президента Росії Дмитро Козак за підсумками відеоконференції радників лідерів країн "нормандської четвірки" вимагав заборонити українським військовим відкривати вогонь у відповідь на Донбасі без дозволу від Міноборони.

Раніше військовий експерт Сергій Грабський в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив, чи може Україна не відповідати на провокації бойовиків на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги