Можуть бути невигідні Україні моменти — політологиня про новий план щодо Донбасу

Політологиня розповіла, чим насторожує спільний план України з двома країнами

Можуть бути невигідні Україні моменти — політологиня про новий план щодо Донбасу

У мирному плані трьох країн — України, Німеччини та Франції — щодо Донбасу можуть бути невигідні для України позиції. Про це заявила політологиня Інна Костиря в програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24"

"Зараз нам відомо, що це проєкт плану дорожньої карти Кравчука, відкоригованої європейцями, зокрема, на першому етапі передбачається розмінування територій та відновлення пунктів пропуску. Висновок може бути тільки один: новий мирний план Франції Німеччини та України розглядають як єдину можливість перезавантаження цих переговорів, які сьогодні зайшли в глухий кут", — сказала вона.

Читайте також: Росія пішла на провокацію — член ТКГ розповів деталі про переговори щодо Донбасу

Політологиня пояснила, що може насторожити в цьому плані.

"Однак той факт, що позиція трьох країн протиставляється позиції Росії, робить прогрес в переговорах фактично неможливим. Досі ні журналістам, ні громадськості невідомий зміст мирного плану, це свідчить, можливо, про наявність в ньому невигідних для України пунктів", — сказала вона.

Нагадаємо, Україна спільно з Німеччиною і Францією розробила план відновлення миру на Донбасі. Росія документ досі не схвалила. У Кремлі заявили, що нібито нічого не чули про план.

Раніше радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович жорстко розкритикував пропозиції представника Росії.

Джерело Україна 24 Теги