Проблема з вивезенням сміття: ексдепутат звинуватив чиновників у корупції

Дмитро Добродомов розповів, звідки у Львові взялися проблеми зі сміттям

Проблема з вивезенням сміття: ексдепутат звинуватив чиновників у корупції

Чиновники Львова заробляють на тому, що ніхто не знає точної кількості сміття — про це заявив у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" ексдепутат Ради Дмитро Добродомов.

"Я як львів'янин це питання неодноразово адресував львівському міському голові. П'ять років "подорожує" сміття, а проблема зі сміттям у Львові останні 25 років не вирішується. Цікаво, що ключовою передвиборчою обіцянкою Садового ще 2006 року було вирішити за пів року проблему сміття і з Грибовицьким сміттєзвалищем. У 2016 році сталася трагедія, після якої звалище закрили, і відтоді проблема туристичного міста стала надзвичайно важкою", — сказав він.

Читайте також: Проблему пора вирішувати: міністр шокував кількістю незаконних звалищ в Україні

За словами політика, насправді сміття у Львові менше, ніж декларувалося чиновниками.

"З приводу цих" міграцій" — тут взагалі повинні займатися правоохоронні органи, але як до цього чиновники львівські заробляли корупційні гроші, так вони й зараз навіть примудряються на тому, що вивозять. Одна тонна вивезення сміття коштує приблизно 1000 грн, місто продукує 700- 750 тонн на добу. Коли місто після 2016 року не змігло впоратися зі сміттям, раптово з'ясувалося, що Львів продукує менше ніж 500 тонн. Ця різниця у 200 тонн оплачувалася з кишень львів'ян.

Це основна причина того, що ні Садовий, ні його команда не впоралися зі сміттєпереробним заводом, тому що перше, що там з'являється, це контроль, облік сміття. Тоді всі дізнаються, яка його реальна вартість. Садовий роками не вирішував проблему, і відповідальність лежить на ньому", — сказав він.

Раніше керівник напрямку міжнародного співробітництва Українського інституту національної пам'яті Олена Снігир розповіла про наслідки перейменування стадіону у Львові.

Джерело Україна 24 Теги