Росію не влаштовує новий план по Донбасу — член ТКГ про злив таємної інформації

Сергій Гармаш розповів, чому Росія віддала ЗМІ мирний план по Донбасу

Росію не влаштовує новий план по Донбасу — член ТКГ про злив таємної інформації

Російські ЗМІ опублікували подробиці мирного плану України, Німеччини та Франції щодо Донбасу. Для чого російська влада "злила" пресі інформацію про документ, розповів член української делегації в Тристоронньої контактній групі Сергій Гармаш в ефірі каналу "Україна 24".

"Це (злив Росією конфіденційної інформації про план — ред.) однозначно говорить про те, що Росію не влаштовує пропозиція Німеччини та Франції, і тим більше України. Тому Росія не бачить сенсу в нормальному обговоренні цього документа як дипломатичного документа. Тому вона спробувала зробити його чинником внутрішньої української політики", — сказав він.

Читайте також: "Протистояння з Росією дуже надовго": Арестович розповів, що чекає на Україну

Гармаш зазначив, що Росія розраховує вплинути й на українське суспільство.

"Я думаю, що багато хто зможе побачити тут якусь "зраду", особливо якщо не читати український документ, а читати пропозиції Німеччини та Франції, чи Росії. Думаю, це основний мотив внутрішньополітичного впливу на українське суспільство. Ніхто не змушує Росію з нами воювати або загострювати ситуацію на фронті. Чи не емоції впливають на Росію, а прагматичний розрахунок", — сказав він.

Читайте також: Можуть бути невигідні Україні моменти — політологиня про новий план щодо Донбасу

Нагадаємо, Україна спільно з Німеччиною і Францією розробила план відновлення миру на Донбасі. Раніше Росія заявляла, що нічого не знає про цей план.

Джерело Україна 24 Теги