Чи буде напад Росії на Україну: Гордон дав відповідь

"Я вважаю, що в Росії не дурні сидять", - зазначив журналіст

Чи буде напад Росії на Україну: Гордон дав відповідь

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» прокоментував заяву начальника Генерального штабу ЗС України Руслана Хомчака про ймовірність повномасштабної війни Росії проти України.

«Командувачу ЗСУ видніше те, що він говорить, ніж нам з вами. Але у мене є своя думка - Росія не буде широкомасштабно нападати на Україну. Я вважаю, що в Росії не дурні сидять, і вони прекрасно розуміють, що якщо вони підуть на українську територію далі, вони, по-перше, отримають небачену відсіч, по-друге, партизанську війну, їм будуть стріляти звідусіль - в спину, обличчя, куди завгодно, земля буде стріляти по них, тому що вони окупанти. Коли вони відтяли Крим і розв'язали війну на Донбасі - вони вже окупанти, на них клеймо. Тому якщо вони сунуться сюди, земля буде стріляти. А якщо в Росію підуть труни, Путіну це треба буде якось пояснювати. А що він пояснить - що Україна напала на Росію, як Грузія напала на Росію? Що буде говорити брехун Путін?» - заявив журналіст.

Читайте також: Мета Росії інша — політолог пояснив, чому не було анексії ОРДЛО

Він наголосив, що на сьогодні також поглиблюються міжнародні санкції проти Росії.

«І якщо Росія втягнеться у відкритий збройний конфлікт, скринька взагалі закриється - просто введуть такі санкції, після яких вони вже не оговтаються. Тому, думаю, гарячі голови, які в Росії є, вони однак аналізують ситуацію і розуміють, що нападати на Україну в теперішній ситуації, в теперішньому стані російської армії, російського суспільства і за сьогоднішньої міжнародної обстановки не має ніякого сенсу. Гібридну війну вони з успіхом ведуть проти України, але для цього не треба йти збройним шляхом, є маса інших шляхів», - зазначив Гордон.

Читайте також: Окупанти самі винні – юрист про серйозну проблему Росії в Криму

Раніше в Естонії розвідка оприлюднила річний звіт, в якому йдеться про зростання загрози нападу Росії на Україну через територію Білорусі.

Раніше військовий експерт Олег Жданов в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав три варіанти вирішення конфлікту на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги