Напад Росії на Україну: ексрадник Путіна назвав дату

"В Україні можуть розгорнутися дії з непередбачуваним результатом", - зазначив Ілларіонов

Напад Росії на Україну: ексрадник Путіна назвав дату

Президент Інституту економічного аналізу, ексрадник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» назвав точну дату можливого нападу Росії на Україну.

«В Україні можуть розгорнутися дії з непередбачуваним результатом. Вони не розгорнуться найближчим часом, тому що, незважаючи не розміщення 85 тисяч російських військових і так званих корпусів сепаратистів, це ще не те угруповання, яке Путін збирається накопичити на російсько-українському кордоні та використовувати в операції проти України. Це буде набагато більше угруповання. У найближчі дні до кліматичного саміту нічого не станеться. Малоймовірно, що це станеться і до 9 травня 2021 року, коли в Москві відбудеться парад. Потім починаються найбільші за останній час натовські маневри в Європі, протягом яких малоймовірно, що Путін ризикне проводити широкомасштабні дії», - зазначив експерт.

Читайте також: Дуже небезпечна гра: російський політик високо оцінив шанси війни проти України

Однак, за його словами, до кінця червня складаються сприятливі умови для нападу.

«До кінця червня ці (натовські - ред.) маневри закінчаться, тоді відкривається можливість для проведення великомасштабної операції. На той час відбудеться ще одна з найважливіших умов для путінського нападу на Україну - закінчиться будівництво газопроводу «Північний потік-2». Як тільки весь газ до Європи піде через «Північний потік-2», геополітична цінність України різко впаде і для Європи, і для США, це буде ідеальний час для здійснення мрії, яку Путін плекає, про нову широкомасштабну агресію проти України», - заявив Ілларіонов.

Читайте також: Ексміністр назвав умови для вступу України до НАТО: агресія Росії – непоганий фон

Раніше експерт-міжнародник Руслан Осипенко в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" заявив, що в України зараз більше шансів на перемогу в разі війни з Росією, ніж сім років тому.