Держсекретар США приїхав до Ради: подробиці від депутата

Андрій Осадчук розповів, як пройшла зустріч членів Верховної Ради з американськими гостями

Держсекретар США приїхав до Ради: подробиці від депутата

Про візит держсекретаря США Ентоні Блінкена в Україну висловився народний депутат від фракції "Голос" Андрій Осадчук в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24". Він розповів, як пройшла зустріч американської делегації на чолі з Блінкеном з представниками фракцій Верховної Ради.

"Ця зустріч дуже важлива, це без будь-якого пафосу і всяких політичних уподобань. Дуже важливо, що державний секретар США за підтримки такої великої делегації приїхав до України і дуже чітко та однозначно повторив позицію Сполучених Штатів, що вони не відступлять ні на крок у підтримці України в її протистоянні з Російською Федерацією. Це те, що принесе величезну користь Україні в найближчі місяці та, напевно, роки", — сказав він.

Читайте також: Байдена запросили в Україну: Зеленський і Блінкен відповіли на запитання "Україна 24"

Осадчук прокоментував прохання депутатів призначити Крістіну Квін спрецпредставником США по Україні.

"Сьогодні вранці відбулася перша зустріч американської делегації саме з представниками українського парламенту. Це була зустріч за участю Дмитра Разумкова, Давида Арахамії, Петра Порошенка, Юлії Тимошенко, Юрія Бойка і мене. Був формат протокольної зустрічі, ми більше говорили, американська сторона більше слухала, і Давид Арахамія висловив побажання (про призначення Квін — ред.) і не більше, це пропозиція однієї політичної сили.

Для мене як для члена парламенту важливо, що з нами зустрілися першими. Це важливий політичний жест, що парламент сприймається як центр прийняття управлінських і політичних рішень. Але, чесно кажучи, я, коли йшов, чекав на досить холодну тональність розмови, оскільки багато чого парламент недопрацьовує. Але зустріч була дуже теплою і доброзичливою", — розповів він.

Читайте також: Держсекретар США приїде до Києва не сам - оглядач пояснив незвичайний формат делегації

Нагадаємо, державний секретар США Ентоні Блінкен 6 травня перебуває з офіційним візитом в Києві.

Джерело Україна 24 Теги