Україна буде членом НАТО: подробиці від віцепрем’єрки

"Ми робимо великий внесок у колективну безпеку, беремо участь практично в усіх доступних навчаннях НАТО", - заявила віцепрем'єрка

Україна буде членом НАТО: подробиці від віцепрем’єрки

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповіла, що Україна точно стане членом НАТО.

«Україна буде членом НАТО, це вже підтверджено і генеральним секретарем, і зокрема американськими, французькими та німецькими колегами. Звичайно, цей процес достатньо тривалий. Наприклад, Північна Македонія рухалася у напрямку виконання тільки ПДЧ фактично 20 років. Лише сьогодні ми починаємо дискурс щодо отримання ПДЧ. Це робота, яка триватиме кілька років. Паралельно з цим ми робимо великий внесок у колективну безпеку. Беремо участь фактично в усіх доступних навчаннях НАТО, підвищуємо взаємосумісність наших військових підрозділів з натівськими, долучаємося до формування стратегії НАТО щодо чорноморської безпеки», - зазначила віцепрем’єрка.

Читайте також: Підтримки США мало — експертка прокоментувала заяву Зеленського про НАТО

«Тому сам процес євроатлантичної інтеграції уже відбувається, він не зворотний. Політичне рішення буде прийнято. Я впевнена, що в найближчі роки, хоча не все залежить від України, але підтвердження, що ми будемо членами НАТО, вже є. Тому важливо, що ми зараз починаємо цю роботу, політичні перемовини», - додала Стефанішина.

Читайте також: Країни НАТО усвідомили загрозу — нардепка про зміну ставлення до України

Раніше радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович розповів, чим Україна заплатить за членство в НАТО.

Джерело Україна 24 Теги