Лукашенко остаточно спалив всі мости — політик про зустріч глави Білорусі з Путіним

Російський політик Дмитро Гудков оцінив ймовірність приєднання Білорусі до Росії

Лукашенко остаточно спалив всі мости — політик про зустріч глави Білорусі з Путіним

28 травня в Сочі відбудеться зустріч президентів Росії та Білорусі Володимира Путіна й Олександра Лукашенка. Чи можлива інтеграція Білорусі до Росії, розповів російський політик і громадський діяч Дмитро Гудков у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Лукашенку, можливо, інтеграція з Росією нецікава. Але треба розуміти, що якщо раніше Лукашенко сидів на двох стільцях — спочатку загравав з Європою, потім з Росією, і таким чином забезпечив собі незалежність, — то зараз, після того, що сталося в небі над Білоруссю, це по суті факт державного терору, Лукашенко остаточно спалив всі мости із Заходом. Він перебуває в такому становищі, що без Путіна йому ані політично, ані фінансово не вижити", — сказав він.

Читайте також: Лукашенко в кишені у Путіна — ексміністр про скандал з Білоруссю

Популярні відео

Політик розповів, яку вигоду отримають обидві сторони від об'єднання держав.

"Є дві паралельні лінії. Перша — це 2024 рік, коли Путін захоче залишитися на посту президента, і йому потрібно буде піднести жителям Росії якийсь великий подарунок. І я думаю, що варіант об'єднання Росії та Білорусі стає найімовірнішим, бо у Лукашенка не залишається ніякого вибору.

А що стосується Лукашенка, він їде (на зустріч — ред.), щоб якомога дорожче продати Путіну свій розрив із Заходом, тому що зараз перед ним постануть фінансові труднощі. При цьому Путін, напевно, спробує якимось чином довести Байдену і Заходу, що він може виконати роль стримувальної сили, яка не дозволить Лукашенку виходити за червоні лінії", — сказав він

Політик зазначив, що ближче до 2024 року Білорусь може увійти до складу Росії, але з якимось особливим статусом, на зразок Чечні.

Нагадаємо, в Білорусі 23 травня був посаджений літак, що летів з Афін до Вільнюса, під приводом того, що він може бути замінований. На борту перебував колишній головний редактор телеграм-каналу NEXTA Роман Протасевич, який внесений Мінськом до списку терористів і оголошений у міжнародний розшук. Після цього літаки європейських авіакомпаній почали оминати повітряний простір Білорусі, а деякі країни заборонили приймати у своїх аеропортах білоруські літаки й закрили для них свій повітряний простір.

Джерело Україна 24 Теги