Двоє українців померли на Балі: подробиці від МЗС

Посольство веде переговори щодо повернення тіл додому

Двоє українців померли на Балі: подробиці від МЗС

Подружня пара українських туристів, які померли на Балі імовірно від коронавірусу, не змогла вчасно покинути Індонезію через карантин.

Про це розповів в ефірі "Україна 24" начальник відділу кризових ситуацій МЗС України Максим Коваленко.

"Відомо, що це подружня пара, яка приїхала на Балі з туристичною метою і не змогла виїхати вчасно до України через обмежувальні заходи. Вони виходили на посольство, спілкувалися з консульством з приводу повернення в Україну, отримували консультації, розробляли маршрути. Кілька разів переносилися рейси, змінювалася логістика. Також відомо, що одразу, як тільки родичі дізналися про цю трагедію, звернулися в посольство України в Індонезії, і посольство встановило зв'язок з місцевими правоохоронними органами, які підтвердили смерть", - зазначив Коваленко.

Читайте також

"Зараз ведеться слідство, вся інформація про аналізи на коронавірус підтвердилася, очікуються результати. Посольство підтримує зв'язок з родичами з приводу репатріації тіл", - додав представник МЗС.

Нагадаємо, раніше директор з продажу туристичної компанії Олена Бойко розповіла, як буде відновлюватися сфера туризму після карантину і як зміниться вартість путівок.

Теги