Приниження для Путіна - в Білорусі прокоментували затримання "вагнерівців"

Білоруський публіцист стверджує, що Росія веде системну роботу в політичному і силовому напрямках

Приниження для Путіна - в Білорусі прокоментували затримання "вагнерівців"

Білоруський публіцист Сергій Висоцький вважає, що Росія проводить у Білорусі спецоперацію, і затримання 29 липня представників російської приватної військової компанії "Вагнер" може призвести до "жорсткого розвитку подій".

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Розвиваються драматичні події. І під прикриттям цих виборів Росія проводить свою спецоперацію гібридного аншлюсу, до цього все йшло. Вся ця кампанія з несподіваним виникненням нової опозиції, нової російської опозиції, як її тут називають, була продумана", - сказав публіцист.

Читайте також: Чи може Лукашенко видати "вагнерівців" Україні - експерт дав відповідь

Популярні відео

На думку Висоцького, в системній роботі Росії "є два компоненти".

"Перший - політичний, це проросійська опозиція, яка формується зі штабів Бабарика, Цепкала і Тихановської (кандидати в президенти Білорусі - ред.). Другий компонент - це силовий, тому що зараз ми дізналися про затримання 33 бойовиків "Вагнер", але також активізуються бойовики "русского міра", які були тут до цього у всіляких центрах. За останній час Лукашенко їх всі позакривав, але ці люди тут є. 170 осіб перебувають на свободі, і складається сценарій, що у багатьох моментах нагадує український на початку 2014 року..." - сказав Висоцький.

На думку публіциста, затримання російських бойовиків - це удар по спецслужбах Росії.

"Все це дуже серйозно. Заяви штабу ліберальної проросійської опозиції збігаються із заявами російських депутатів, того ж Затуліна, який говорить, що "хлопчики приїхали відпочити". Ці "хлопчики" - вбивці, у яких руки в крові, з шевронами "наш бізнес - смерть". Це дуже серйозне приниження для Путіна, російських спецслужб, серйозний удар. Потрібно чекати найжорсткішого розвитку подій", - сказав Висоцький.

Читайте також: Люди втомилися боятися Лукашенка - активіст назвав несподівану причину

Нагадаємо, раніше білоруський політичний і громадський діяч, координатор громадської програми "Європейська Білорусь" Андрій Санніков в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував затримання представників військової компанії "Вагнер".

Джерело Україна 24 Теги