В МЗС розповіли, чи постраждали українці від вибухів у Бейруті

Посольство встановлює контакти зі всіма українцями, які перебувають у Бейруті

В МЗС розповіли, чи постраждали українці від вибухів у Бейруті

Керівник відділу менеджменту кризових ситуацій департаменту консульської служби МЗС України Максим Коваленко в ефірі телеканалу “Україна 24” розповів, чи постраждали громадяни України в результаті вибухів у Бейруті напередодні.

“За оновленою інформацією посольства України в Лівані, загиблих та постраждалих громадян України не виявлено. Посольство підтримує контакти з нашою громадою, встановлює контакти зі всіма українцями, які перебувають у Бейруті, на предмет визначення постраждалих. Серед співробітників дипустанови та членів їхніх сімей також немає постраждалих. Наразі посольство співпрацює з усіма місцевими органами, які займаються пошуковою операцією”, - зазначив чиновник.

Читайте також: Потужний вибух у столиці Лівану - експерт пояснив наслідки

За офіційними даними, повідомив він, в Лівані проживає приблизно 4000 громадян України, які мають дозвіл на проживання.

“Українцям, які перебувають у Бейруті, треба зв'язуватись з посольством на предмет того, чи все у них добре, чи потребують вони якоїсь додаткової допомоги або порад, оскільки місцеві органи влади запровадили режим надзвичайної ситуації. У зв'язку з цим бажано зареєструватися в системі “Друг”, повідомити про себе, оскільки рідні та близькі можуть турбуватися. Рідні і близькі можуть звертатися на гарячу лінію МЗС”, - заявив Коваленко.

Читайте також: Будинки в руїнах, лікарні переповнені - очевидиця про вибух у Бейруті

Як повідомляв телеканал "Україна 24", в результаті вибуху в Бейруті станом на ранок середи понад 100 загиблих і 4000 потерпілих, вибухом знесло порт і кілька кварталів. За однією з версій, вибухнули склади з вибухівкою.

Джерело Україна 24 Теги