Від вибуху загинули пацієнти в лікарні - шокуюча інформація від українки в Бейруті

Будинки розташовані близько до порту і один до одного, тому багато постраждало людей і будівель

Від вибуху загинули пацієнти в лікарні - шокуюча інформація від українки в Бейруті

Мешканка Бейрута Марина в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про ситуацію в місті після вибухів у порту напередодні.

«Станом на 12:00 (5 серпня – ред.) загиблих було 138 осіб, близько 120 зниклих безвісти, 4240 поранених. Коли стався вибух, постраждав порт і найближчі райони. Бейрут густонаселений, будинки розташовані близько до порту і один до одного, тому багато постраждало людей і будівель. Під час вибуху в лікарні загинули 20 пацієнтів, їх та інших людей довелося перевозити», - заявила мешканка Бейрута.

Читайте також: Трагедія в Бейруті: посол назвав головну причину травм українців

За її словами, в місті висловлюються різні думки з приводу того, чи є забруднення повітря чи нема.

«Ми вирішили кілька днів не відчиняти вікна, адже знаємо, що можуть щось замовчувати, і ми не володіємо інформацією, як нітрат амонію може впливати на людину, особливо при спекотній погоді. Порядок на вулицях є, ніяких інцидентів, пограбувань. Уряд нічого не обіцяє, але приходить багато медичної та продуктової допомоги з різних країн. З боку влади ніяких обіцянок, компенсацій житла чекати не варто», - наголосила українка, яка проживає в Лівані.

Читайте також: Будинки в руїнах, лікарні переповнені - очевидиця про вибух у Бейруті

Як повідомляв телеканал "Україна 24", в результаті вибуху в Бейруті станом на 5 серпня понад 100 загиблих і 4000 потерпілих, вибухом знесло порт і кілька кварталів. За однією з версій, вибухнули склади з вибухівкою.

Політичний експерт Тарас Семенюк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що вибухи в Бейруті матимуть негативні наслідки для України.

Джерело Україна 24 Теги