Протести в Білорусі - журналіст назвав промах суперниці Лукашенка

Світлана Тіхановська виглядає "слабенько", вважає білоруський журналіст

Протести в Білорусі - журналіст назвав промах суперниці Лукашенка

Опозиційна кандидатка в президенти Білорусі Світлана Тіхановська після того, як чинний лідер Олександр Лукашенко фактично почав святкувати перемогу на виборах, утримується від участі в опозиційних мітингах і різких заяв на адресу влади.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" білоруський журналіст Борис Горецький.

Читайте також: Ляшко назвав привітання Лукашенка з перемогою на виборах помилкою

"На мій погляд, Тіхановська виглядає слабенько, як у день виборів не було ніяких певних сильних заяв, так і після виборів. Вона заявляла про моральну перемогу, але про неї заявляли всі опозиційні кандидати в 2001, 2006, 2010 роках. У протестах вона участі не бере, можливо тому, що не є політиком - їм був і залишається її чоловік, блогер Сергій Тіхановський. У неї, напевно, немає політичної вправності, щоб приходити на акції і виступати", - зазначив журналіст.

На думку Горецького, якби Тіхановська з'явилася на протестах, "вона була б затримана в першу чергу, але це могло б надихнути багатьох білорусів".

Читайте також: Ексдепутат Держдуми пояснив, який сценарій потрібен Путіну в Білорусі

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента. Офіційні екзит-поли показали перемогу чинного президента Олександра Лукашенка в першому турі з результатом майже 80%. Опоненти Лукашенка звинуватили його в масових фальсифікаціях і вийшли на акції протесту, які переросли в сутички з поліцією.

Експертка-міжнародниця Олена Снігир в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що президент Білорусі Олександр Лукашенко відстоюватиме результати виборів, навіть якщо Захід не визнає його перемогу і введе санкції.

Джерело Україна 24 Теги