Кремль міг уже направити сили на підтримку Лукашенка — Ілларіонов

Колишній радник Путіна розповів, як Путін пропонував російських силовиків для придушення Помаранчевої революції

Кремль міг уже направити сили на підтримку Лукашенка — Ілларіонов

У протестах в Білорусі з обох боків беруть участь і росіяни. Про це розповів російський економіст, колишній радник президента РФ Володимира Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі каналу "Україна 24".

"У тому, що російські громадяни перебувають у Білорусі, і можуть брати участь у тому, що відбувається, з обох боків — взагалі сумнівів немає. Зрозуміло, що є чимало російських громадян, які підтримують праве діло білорусів. Не є також великою таємницею, особливо після походу "вагнерівців", що силовики, радники, консультанти, а, можливо, і реальні спецназівці беруть участь, є непрямі ознаки. Не виключено, що з боку Кремля спрямовані сили на підтримку Лукашенка", — сказав він.

Читайте також: "Нас дуже образив вчинок Путіна" — білоруський опозиціонер

Ілларіонов нагадав, що Путін неодноразово пропонував Кучмі надати допомогу під час Помаранчевої революції

"Другого грудня 2004 року в аеропорту "Внуково" в залі офіційних делегацій Путін пропонував Кучмі використати російські спецслужби, силовиків для придушення. Треба віддати належне Леоніду Даниловичу, він відмовився, хоча, судячи з усього, ці силовики вже перебували на території України, в передмістях Києва, і готові були до застосування. Те, що силовики відправлялись під час Майдану — про це теж відомо. Чи скористався Лукашенко пропозицією Путіна — думаю, ми дізнаємося найближчим часом", — сказав він.

Раніше Ілларіонов розповів, на що готовий піти Олександр Лукашенко заради збереження влади.

Джерело Україна 24 Теги