Ламають кістки, розкроюють черепи - блогерка про затриманих на протестах у Білорусі

У Білорусі сьогодні "твориться реальне гестапо", розповіла Тетяна Мартинова

Ламають кістки, розкроюють черепи - блогерка про затриманих на протестах у Білорусі

У Білорусі силовики жорстоко розправляються з учасниками протестів проти президента Олександра Лукашенка, затриманих опозиціонерів катують.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" білоруська журналістка і блогерка Тетяна Мартинова.

"У Білорусі у мене залишилося багато друзів. Вони ходять на протести, деяких затримали, деяких відпустили буквально вчора. Тим, кого затримували 9 серпня і до того, пощастило більше - їх злегка побили й дали спокій. Вони вийшли побиті, але зі своїми зубами, з цілими руками, ногами. Наскільки я знаю зі слів моїх друзів, які сиділи й на Окрестіно, і в Жодіно (слідчі ізолятори - ред.) - тих, кого стали затримувати 10-11 серпня - ось тут почалася жесть. Людей реально катують, людям перебивають кістки, розкроюють черепи. Зараз там коїлося і коїться реальне "гестапо", - заявила Мартинова.

Читайте також: Лукашенко змінив тактику - аналітик щодо протестів у Білорусі

Як зазначила журналістка, влада Білорусі була впевнена, що люди зрештою злякаються автозаків і підуть по домівках, як зазвичай.

"Ніхто не розраховував на те, що у білоруського народу - спокійного, прихильника мирних змін, "аби не було війни" - прокинеться нереальна мужність. І те, що вони роблять сьогодні - це дійсно країна героїв. Тортури й смерті треба зупиняти терміново. Людей просто викидають. Якщо людина померла від побоїв - це ніяк не реєструється. Багато хто досі не можуть знайти своїх родичів", - сказала вона.

Читайте також: Лукашенко підписав собі вирок - Грибаускайте щодо протестів у Білорусі

Нагадаємо, раніше аналітик Дмитро Корнійчук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в опозиції в Білорусі є лише один спосіб налякати президента Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги