Європа не хоче закривати двері перед Лукашенком — політолог

Експерт розповів, що означають заяви європейських країн про вибори у Білорусі

Європа не хоче закривати двері перед Лукашенком — політолог

Європа не хоче визнавати програш Лукашенка на виборах. Про це заявив політолог Олексій Якубін в ефірі каналу "Україна 24".

"Представники Європейського Союзу не заявили, що Тихановська є ​​президентом. Вони заявили, що результат виборів неможливо встановити. А це означає, що вони й Тихановську не визнають як людину, яка перемогла на виборах. Згадаймо варіант з Венесуелою. Був пан Мадуро та його опозиціонер Гуайдо. Там Гуайдо почали визнавати тимчасовим президентом, але його визнавали. У ситуації з Білоруссю ми не бачимо подібну реакцію з боку європейських країн", — сказав він.

Читайте також: Як за Помаранчевої революції: політолог розповів про найкращий вихід для Лукашенка

Експерт розповів, чому Захід не поспішає розривати відносини з Лукашенком.

"Мені здається, що західні країни хочуть залишити перед Білоруссю прочинені двері. Тобто, коли вони роблять заяви про вибори, вони розуміють, що все одно далі треба буде якось контактувати з Лукашенком, який де-факто має реальну владу. Тому вони не закривають двері. Тобто вони розуміють, що якщо скажуть, що "Лукашенка ми не визнаємо, він ніхто", то далі з ким їм вести переговори? Тому ми бачимо досить помірні заяви", — пояснив він.

Раніше політолог розповів, про що говорить виступ Лукашенка на мітингу його прихильників.

Джерело Україна 24 Теги