"Є світло в кінці тунелю": лікар з Ізраїлю про ситуацію з коронавірусом

В Ізраїлі низький рівень смертності попри високу кількість хворих

"Є світло в кінці тунелю": лікар з Ізраїлю про ситуацію з коронавірусом

Про ситуацію з коронавірусів в Ізраїлі розповів лікар Борис Бриль в ефірі каналу "Україна 24".

Зокрема, він повыдомив, що у лікарів не бракує в засобах захисту — як мінімум, у відділеннях, де працюють з хворими на коронавірус.

"Я жодного дня не працював без повної захисної екіпіровки. Чесно кажучи, я б без неї і не вийшов, тому що один лікар може врятувати сто життів, а мертві лікарі не потрібні", - сказав він.

Лікар пояснив, чому, всупереч великій кількості хворих в країні, дефіциту у засобах захисту не було з самого початку:

"Лікарі постійно в повній готовності, через наших сусідів є склади з купою обладнання, в тому числі захисного, також у нас виокое число апаратів ШВЛ на душу населення".

Медик розповів, що можливо, вже розроблено ліки, які допоможуть в боротьбі з COVID-19.

"Є чотири основні протоколи лікування, але один, швидше за все, скоро приберуть. Зараз в Ізраїлі пройшов стадію розробки один аерозольний препарат, поки точних даних я не знаю, але можу сказати, що видніється світло в кінці тунелю", - повідомив він.

Лікар розповів, що частковий карантин в Ізраїлі діє вже місяць. За його словами, хоча в країні вже шість тисяч людей захворіло, у них низька смертність і низький рівень поширення інфекції.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано вже 804 випадки захворювання коронавірус COVID-19, з них 20 летальних. Також зафіксовано перший випадок зараження в Збройних силах України.Серед 20 померлих - 15 жінок і 5 чоловіків, всі вони були старше 50 років.

Теги