"Докотиться до Москви": російська експертка про протести в Білорусі

У РФ вважають, що Кремль не буде застосовувати в Білорусі військову силу

"Докотиться до Москви": російська експертка про протести в Білорусі

Протести в Білорусі проти президента Олександра Лукашенка вплинуть на протестні настрої в Росії напередодні місцевих виборів, які пройдуть у низці регіонів РФ 13 вересня.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" російська політична аналітикиня Ольга Курносова.

Коментуючи протести в Білорусі й російському Хабаровську, Курносова зазначила:

"Що стосується Хабаровська - Кремлю здається, що Хабаровськ далеко, і якісь хвилювання звідти до Москви не докотяться. Але я б звернула увагу на кумулятивний ефект. Люди бачать, що з одного боку в Білорусі загорілося, з іншого боку в Хабаровську. Наближається єдиний день голосування, який пройде у вересні. Я не виключаю, що він буде значно більш протестним, аніж попередній".

Читайте також: Лукашенко подав три сигнали — експерт розповів, на що готовий глава Білорусі

При цьому аналітикиня вважає, що Кремль не буде застосовувати в Білорусі військову силу для придушення протестів.

"Кремль прямо сказав, що військова сила в Білорусі буде використана тільки в разі агресії з боку третьої країни. Інша справа, що вчора було багато інформації про те, що з боку Санкт-Петербурга і Пскова вирушає досить багато вантажівок з ОМОНом. Вантажівки їдуть без розпізнавальних знаків, омонівці в чорному також без розпізнавальних знаків. Тому не можна виключити, що буде надана допомога співробітниками поліцейських спецпідрозділів", - сказала вона.

Читайте також: "Москва не відпустить Білорусь": Чубаров розповів, чим це корисно для України

Раніше білоруський політолог Кирило Озимко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Білорусі противники президента Олександра Лукашенка розділилися на дві частини.

Джерело Україна 24 Теги