Візит літака ФСБ до Білорусі: подробиці від білоруського журналіста

Лукашенко не хотів би кудись втікати, оскільки він ще серйозно тримає свої позиції в країні

Візит літака ФСБ до Білорусі: подробиці від білоруського журналіста

Білоруський журналіст Анатоль Ширвель в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів подробиці прильоту літака ФСБ до Білорусі напередодні та про сьогоднішній політ літака президента Білорусі.

«Ніхто не знає, куди міг летіти (літак президента Білорусі - ред.). Ситуація неоднозначна. Може він збирався до Солігорська полетіти, де вже понад 5 тисяч осіб підписалися під вимогою про страйк. Я точно знаю, що (до Білорусі - ред.) прилітав борт ФСБ. Це бачили на власні очі. Чи був там хтось - не знаю. Повідомляли телеграм-канали, що ніби двоє людей з цього борту кудись їздили з кимось зустрічатися з високопосадовців», - зазначив журналіст.

Читайте також: Лукашенко подав три сигнали — експерт розповів, на що готовий очільник Білорусі

Він наголосив, що не вважає, що Лукашенко хотів би кудись втікати, оскільки він ще серйозно тримає свої позиції в країні.

Як повідомлялося, 19 серпня вперше за час протестів літак президента Білорусі вилетів з Мінська начебто в напрямку Росії, потім повернувся до Мінська.  А 18 серпня о 20:00 до Мінська прибув літак ФСБ Росії.

У Росії зафіксували численні колони поліцейської техніки, які рухаються в бік кордону з Білоруссю.

Читайте також: "Москва не відпустить Білорусь": Чубаров розповів, чим це корисно для України

Раніше білоруський політолог Кирило Озимко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Білорусі противники президента Олександра Лукашенка розділилися на дві частини.

Джерело Україна 24 Теги