Привезли росіян - білоруський журналіст розповів про чутки

На «Белтелерадіокомпанії» заблоковані перепустки співробітників, які активно виступали за страйк

Привезли росіян - білоруський журналіст розповів про чутки

Білоруський журналіст Зміцер Лукашук в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, що до Білорусі у зв'язку з протестами та страйками з Росії могли привезти працівників телебачення, проте підтвердження інформації немає.

«Сьогодні ми хотіли вести стрім від будівлі «Белтелерадіокомпанії», і виявилося, що заблоковані перепустки більшості співробітників, насамперед тих, хто активно виступав за проведення страйку. Дійсно ходять чутки про те, що привезли відповідних фахівців, найперше операторів і техніків, ведучих новин, з Росії. Правда, їхні обличчя ще ніхто не бачив», - заявив журналіст.

Читайте також: "Техніка йде на Білорусь": експерт розповів, як Росія допомогла Лукашенку

За його словами, поки немає підтвердженої інформації, що таке можливо на телебаченні.

«Зараз в телеграм-каналах просять тих людей, хто стикався зі штрейкбрехерами з Росії, називати їх прізвища. Першими, хто виступив з протестом, це були оператори. Якщо всіх звільнити за те, що вони пішли проти лінії партії, то хто зніматиме сюжети, вестиме пропагандистську роботу, якою займалося державне телебачення? Виходить, що ніхто. Якщо є оператори, яких привезли з Росії, російські ведучі - ніхто не помітить змін, було російською державне телебачення і продовжує російською», - зазначив Лукашук.

Читайте також: Слідом за Хабаровськом: Росію сколихнули нові масштабні протести

Раніше білоруський політолог Кирило Озимко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Білорусі противники президента Олександра Лукашенка розділилися на дві частини.

Джерело Україна 24 Теги