Лукашенко стає нецікавий Путіну - експерт назвав причини

У Кремля немає бажання прямо зараз надавати підтримку Лукашенку

Лукашенко стає нецікавий Путіну - експерт назвав причини

Директор Будинку вільної Росії в Києві Григорій Фролов в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, чому Росія не поспішає підтримувати Олександра Лукашенка.

«Сам Лукашенко як людина Кремля в Білорусі - закінчився. Вся остання динаміка, яка була з комунікації Кремля і Лукашенка, була негативна, спрямована проти Лукашенка. Він там вже не такий цікавий. Той факт, що Лукашенко перестав бути хорошим партнером для Кремля, не означає, що в Кремлі хочуть бачити велику революцію, кандидата від опозиції, який переміг завдяки мітингам і підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини», - зазначив Фролов.

Читайте також: Лукашенко через Путіна здатний на непередбачувані дії — експерт

За його словами, розвиток подій в Білорусі для Кремля теж є поганим і показовим сценарієм.

«Втім, у Кремля немає бажання прямо зараз надавати підтримку Лукашенку. Якщо ми подивимося на риторику російських кремлівських каналів, з одного боку вони не підтримують людей, які вийшли на вулиці, а з іншого - жодної публічної підтримки Лукашенка немає», - заявив експерт.

Читайте також: Протести в Білорусі: з'явилася версія, куди літав літак Лукашенка

Нагадаємо, раніше політичний психолог Віктор Рибаченко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент Білорусі Олександр Лукашенко перебуває в стані "внутрішньої істерики".

Теги