"Очевидний замах": російський журналіст про госпіталізацію Навального

Літак з опозиціонером, який летів з Томська до Москви, екстрено сів в Омську

"Очевидний замах": російський журналіст про госпіталізацію Навального

Відомий російський опозиціонер Олексій Навальний був екстрено госпіталізований в Омську з імовірним отруєнням та перебуває в комі. Російський журналіст Ігор Яковенко вважає, що опозиціонера отруїли навмисно, оскільки він становить реальну загрозу владі.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Для мене абсолютно очевидно, що це отруєння. Здорова людина, молода, завжди в гарній фізичній формі раптом несподівано впадає в стан коми. Це очевидний замах на життя найвідомішого, найвпливовішого опозиційного політика в Росії. Він дійсно сьогодні є найнебезпечнішим опонентом влади. Останнім часом не можна сказати, що він був особливо активний, проте це єдина людина в Росії, яка в змозі виводити на вулицю велику кількість людей, така опція є тільки у Навального", - сказав журналіст.

Читайте також: На Авакова готували замах: в МВС повідомили подробиці

На думку Яковенка, "причинно-наслідковий зв'язок очевидний".

"Оскільки влада боїться тільки вуличної активності, тут абсолютно очевидний причинно-наслідковий зв'язок. Такі протести, як у Хабаровську, виникли без Навального, але якщо говорити в цілому про якийсь всеросійський вуличний протест, то Навальний - єдиний політик в Росії, який може скоординовано виводити на вулиці велику кількість людей, в тому числі молодь. Існує серйозна загроза його життю, оскільки він перебуває в комі", - сказав Яковенко.

Читайте також: Дружина ексміністра зізналася в ненавмисному вбивстві - адвокат

Вранці 20 серпня прессекретар Навального Кіра Ярмиш в своєму Twitter повідомила про госпіталізацію опозиціонера і про те, що він у комі та підключений до апарату штучної вентиляції легень. Навальному стало погано в літаку, що летів з Томська до Москви, через погане самопочуття пасажира борт сів в Омську. Навальний на момент госпіталізації був непритомний. Ярмиш написала про "ухильну реакцію лікарів, які тягнуть час", і це, на її думку, підтверджує, що Навального отруїли.

Джерело Україна 24 Теги