"Навального отруїли в дату вбивства Троцького": російський юрист про символізм

Російський адвокат пов'язує отруєння Навального з традиціями російської влади

"Навального отруїли в дату вбивства Троцького": російський юрист про символізм

Російського опозиціонера Олексія Навального отруєно в дату вбивства радянського державного діяча Льва Троцького, і це не випадково.

Таку думку в ефірі каналу "Україна 24" висловив російський адвокат Микола Полозов, назвавши отруєння Навального "недоброю традицією російської влади".

"Важливо розуміти, що в Росії існує недобра традиція отруєнь політичних опонентів кремлівського режиму. І тут можна навести приклади, як були двічі спроби отруєння Володимира Кара-Мурзи-молодшого (російський журналіст і публіцист - ред.), отруєння Верзилова (художник-акціоніст - ред.). Анну Політковську (журналістка, застрелена в під'їзді власного будинку - ред.) за два роки до її смерті також отруїли під час польоту на літаку. Говорилося про те, що Олексій пив чай, і відразу на думку спадає отруєння колишнього співробітника ФСБ Литвиненка у Лондоні ", - сказав адвокат.

Читайте також: Навальний був максимально уразливий - російський політик про можливе отруєння

На думку Полозова, розслідування не буде проведено на належному рівні.

"З огляду на те, що зараз Олексій перебуває в державній лікарні, вона вся наповнена співробітниками поліції, спецслужбами, правди там буде складно домогтися. Пригадую історії з Верзиловим і Кара-Мурзою - вони теж спочатку перебували в російських лікарнях, а коли їх перевели в західні клініки - слідів отруйної речовини знайти вже було неможливо. Бенефіціаром цих отруєнь є режим, і поки він залишається при владі, говорити про якісь розслідування неможливо", - сказав правозахисник.

Читайте також: "Очевидний замах": російський журналіст про госпіталізацію Навального

Також Полозов звернув увагу на символічну деталь.

"Ще одна цікава деталь - у Кремлі дуже люблять символізм, а сьогодні якраз рівно 80 років з дати замаху на Льва Троцького в Мексиці (21 серпня 1940 року - ред.) - спецоперація, організована КДБ, генералом Судоплатовим. Я не виключаю, що ці речі можуть бути пов'язані", - сказав Полозов.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" російський політолог Леонід Гозман допустив, що Навального могли отруїти "про всяк випадок", оцінюючи можливість впливу протестів у Білорусі на Росію.

Джерело Україна 24 Теги