Отруєння Навального: ексрозвідник вказав на важливий нюанс

Сьогодні деякі керівники спецслужб, щоб вгодити лідеру, можуть зробити все що завгодно

Отруєння Навального: ексрозвідник вказав на важливий нюанс

Екскерівник Служби зовнішньої розвідки України Віктор Гвоздь в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, хто може бути причетний до отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

«Що б не казали – чи це отруєння, чи це інсульт, але люди вже вірити не будуть після випадків з Литвиненком, Скрипалями, там були задіяні спецслужби. Такого рівня операції не можуть проводитися без політичної волі. Єдине, що сьогодні після референдуму, коли Путін фактично пожиттєву отримав владу, можливо, відчуваючи свою безкарність, починаються розбірки силовиків, які мають зуб (на Навального – ред.)», - зазначив експерт.

Читайте також: Навальний був максимально уразливий - російський політик про можливе отруєння

Наприклад, за його словами, у керівника Росгвардії Віктора Золотова давні складні відносини з Навальним.

«Необов’язково отримувати команду. Ми знаємо, що сам Золотов, керівник Росгвардії, має дуже складні стосунки з Навальним, він йому погрожував. Сьогодні деякі керівники спецслужб, щоб вгодити своєму лідеру, можуть зробити все що завгодно. Я більше це пов’язую не стільки з Білоруссю… мені здається, це внутрішні розбірки», - наголосив Гвоздь.

Читайте також: "Очевидний замах": російський журналіст про госпіталізацію Навального

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" російський політолог Леонід Гозман допустив, що Навального могли отруїти "про всяк випадок", оцінюючи можливість впливу протестів у Білорусі на Росію.

Джерело Україна 24 Теги